«ВІД ВИТОКІВ ДО СЬОГОДЕННЯ»

З метою збагачення знань молоді про українське мистецтво та традиції, здійснення мрій побувати на гостинах у справжніх майстрів України, керівником гуртка «Творчий простір» Нателлою Чумак було організовано зустріч здобувачів освіти ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» з членом Спілки народних майстрів України Оленою Шкуть. У рамках щорічного плану обласного управління молоді та спорту СОДА, в партнерстві з ГО «Арт Крила» проходив проєкт «Від витоків до сьогодення», на який було запрошено і студентів нашого навчального закладу. Поринувши у творчу атмосферу, діти прослухали цікаву розповідь від народної майстрині з писанкарства про колоритне мистецтво, та із величезним задоволенням взялися за виготовлення авторських писанок.
Від усієї творчої команди нашого навчального закладу, хочемо висловити вдячність вчителю дитячої художньої школи Олені Шкуть, за щедру можливість безкоштовно відвідати неймовірно цікавий та насичений майстер-клас з писанкарства та допомогу у створенні саме своєї, неповторної великодньої писанки!