НАША ГОРДІСТЬ

Ще одна перемога в активі студентів нашого закладу освіти!
Вітаємо здобувача освіти першого курсу спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ Дмитра БОЙКА ,який здобув перше місце в обласній онлайн-олімпіаді з англійської мови серед студентів 1-2 курсів ЗФПО Сумської області.
Під керівництвом викладача англійської мови, Ірини Кравченко, Дмитро продемонстрував високий рівень знань та вмінь.
Ця перемога - результат наполегливої праці, відданості та великого таланту. Ми пишаємося досягненнями наших студентів і віримо, що це лише початок великого шляху до успіху
Дмитро, бажаємо подальшого зростання, нових вершин і натхнення в усіх зусиллях. Нехай ця перемога буде лише стимулом до нових досягнень!