Обереги для військових

Вихованці гуртка «Творчий простір» вже неодноразово виготовляли подарунки для військовослужбовців та дарували своє тепло тим, хто оберігає наш спокій. В дружньому колі креативного осередку коледжу, учасники гуртка виготовили на добру згадку символічні обереги. Цього разу у якості подарунків, талановитою та неймовірно старанною студенткою Марією Тріфан був створений котильон - стародавній оберіг для військових, який виготовлявся, дарувався дорогими людьми та охороняв від небезпек та тривог. Згуртована та справжня команда гуртка «Творчий простір» доповнила подарунковий пакунок вишитим хрестиком талісманом з восьмикутною зіркою, який також має багате символічне значення. Загальновідомо, що восьмикутна зірка є найпопулярнішим символом в українській вишивці і відображає різні аспекти української культури та традицій. Зокрема, восьмикутна форма вишивкової зірки символізує вічність, зв’язок між душею та тілом, рівновагу та єдність. Кожен із восьми променів зірки має своє значення, такі як здоров’я, любов, щастя, багатство, довголіття, духовність, обережність та відданість.
Віримо та сподіваємося, що створені з любов’ю та від чистого серця обереги зігріють воїнів душевним теплом, оберігатимуть їх від ворожих куль та допоможуть здобути перемогу і мир для України.
Щира вдячність усім Героям за мужність, витримку, відвагу та можливість зустрічати новий день!