ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ ТА ЗЛОЧИННОСТІ СЕРЕД СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

30 квітня 2024 року в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ відбулась зустріч здобувачів освіти з інспектором ювенальної провенції Конотопського РВП, Головацьким Артемом Сергійовичем.
Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку підлітків та застереження їх від небезпек.
Розмова йшла про види правопорушень, які найчастіше трапляються в студентському середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в інтернет мережі, про покарання за вживання наркотичних засобів чи психотропних речовин серед неповнолітніх.
Також інспектор ювенальної провенції застеріг студентів від проявів булінгу та розповів, як не стати жертвою інтернет-насильства.
Організація бесід і зустрічей з правоохоронними органами є традиційною формою превентивної роботи в нашому коледжі.
Дякуємо Артему Головацькому за корисну та важливу інформацію для студентської молоді.