МІСТА ГЕРОЇВ. ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ У ВІЙНІ

Зі студентами гуртожитку Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ (КІПТ) проведено захід "Міста Героїв. Перемоги України у війні" присвячений звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від російської окупації. А саме, переглянули документальний фільм "СУМИ. Ми дали їм під дих". Цей фільм про оборону міста Суми в перший місяць повномасштабного вторгнення військ рф. У ньому зібрані історії сумчан та жителів Сумщини, які взяли до рук зброю, щоб відстояти місто.
?? Після перегляду фільму студенти поринули кожен у свої спогади про часи окупації та звільнення. На жаль, усім знайшлося про, що розповісти. Боляче згадувати. Та дивлячись в очі цим ще зовсім дітям, з дорослими поглядами, не маємо права втрачати віру в подальше визволення окупованих ворогом територій та обов'язкову ПЕРЕМОГУ нашої держави над ненависним ворогом.
?? Дякуємо нашим захисникам і захисницям!!! Пишаємося кожним українцем, хто наближає ПЕРЕМОГУ!
?? Вічна пам'ять полеглим!