Волонтерській рух

  В стінах Індустріально педагогічного технікуму КІ Сум ДУ протягом тижня з 28 жовтня по 1 листопада проходила благодійна акція «ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ» по збору іграшок та  дитячого, чоловічого та жіночого  одягу, який був у вжитку.  

    До акції активно долучилися педагоги, студенти та працівники технікуму. Всі не байдужі  мали можливість допомогти тим хто цього потребує.

Після закінчення  акції «ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ» 14 листопада 2019 року  студенти – волонтери Індустріально педагогічного технікуму КІ Сум ДУ під керівництвом Лобурцової О.О. зібрані речі, взуття  та  іграшки передали Службі у справах дітей, які надалі будуть передані нужденним особам міста .

 

В рамках тижня комісії соціальних дисциплін в стінах Індустріально – педагогічного технікуму КІ Сум ДУ 28 жовтня 2019 р. під керівництвом викладача соціальних дисциплін Лобурцової О.О.  стартувала благодійна акція « ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ» по збору, іграшок, дитячих, жіночих та чоловічих речей які були у вжитку для вихованців інтернатних закладів та  нужденних осіб міста.

 Акція буде тривати до 1.11.2019 року.

 Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до благодійності.

                       

 

Піюк Марина    -   волонтер Індустріально-педагогічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету взяла участь у благодійному концерті 20 жовтня 2019 року біля міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» по збору коштів на лікування хворої мешканки нашого міста Руслани Шурхно.

Студенти – волонтери Індустріально- педагогічного технікуму КІ Сум ДУ за сприяння відділу міської ради у справах молоді та спорту 14.10.2019 прийняли участь в акції «Надія на життя». Під час якої волонтери Анцибор Ігор, Цявко Андрій, Піюк Марина, Дем'яненко Ілона, Кондратенко Руслана, Мартиненко Анна, Цюх Вікторія, Чернушенко Олена та Ніколаєнко Олександра долучились до збору коштів для сім’ї Петрушенко на лікування хворих діток

Кажуть, що колишніх викладачів не буває, бо це професія, яка на все життя закарбовує в нашій пам’яті студентські роки та викладачів, що вели нас дорогою знань, висівали в юнацьких душах розумне, добре, вічне на шляху здобуття професійної майстерності. Велика їм подяка за це, наша добра пам’ять і повага.

Напередодні Дня працівників освіти, який ми відзначимо 6 жовтня, волонтери Індустріально-педагогічного технікуму КІ Сум ДУ вже не перший рік, в складі керівника Лобурцової О.О. та студентів: Піюк Марини, Демяненко Ілони, Бараболіковаї Анни привітали букетами квітів і теплими словами викладачів-пенсіонерів з їх професійним святом.

Допомогу в організації доброї справи активну участь прийняла профспілка технікуму в особі Малащука Г.А., мобільність групи забезпечив завідувач навчально-виробничими майстернями Хижняк М.С.

 

 
Сторінка 1 із 2