Життя з червоною стрічкою ВІЛ/СНІДу

Життя з червоною стрічкою ВІЛ/СНІДу 

   Поширення епідемії ВІЛ-інфекції продовжує залишатися об’єктивною загрозою національного масштабу та негативно впливати на репродуктивний потенціал населення багатьох країн світу, в тому числі і України.

   За більш ніж 30-річну історію хвороби ВІЛ уразив понад 55 млн осіб, з них майже 22 млн дорослих та 4,5 млн дітей вже померли. Досі ми залишаємося лідерами в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, майже 1% населення України інфіковано ВІЛ.

 

   Наше життя – це бурхлива річка. Ця річка швидка, яскрава, цікава. Але є у ній місця – коловороти, в яких ми можемо загубитися.
Один з філософів говорив: «Все можна продати, але не все можна купити». Найцінніша річ, яку людство не у змозі купити, - це здоров’я, а значить повноцінне життя.
   Тому відкритий виховний захід, який проведено в гуртожитку №2 вихователем Казимірчук Н.В. разом зі студентами, покликаний сформувати в усіх присутніх на заході розуміння того, що для цієї недуги немає «авторитетів», тому кожний з нас має бути обережним та дотримуватись простих правил для виключення усіх можливих варіантів зараження на ВІЛ! 

 

ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ

   kisumdu  logosumdu  oda          

                НАША АДРЕСА

    

 

Україна, Сумська область, місто Конотоп, вулиця Михайла Немолота, 12. 

  • Факс: 8 (05447) 2-62-52.  
  • Директор: 2-34-30
  • Приймальна комісія: 096-30-70-445, 098-42-46-275
  • Поштовий індекс: 41600
  • E-mail: kiptkisumdu@gmail.com

    

 

Top