Клуб джентельменів

"Хто не жив у гуртожитку, той не був студентом" - така думка існує серед молоді здавна. Бо саме тут юнаки і дівчата проводять більшу частину часу, саме гуртожиток стає другою домівкою, саме тут проявляються характери, тут вони вчаться спілкуванню.

В гуртожитку технікуму знаходять, на період навчання, домівку приїжджі студенти. Жити у ньому зручно, бо знаходитись на території технікуму затишно і весело. Тим паче, якщо у гуртожитку проводяться такі свята.

З метою естетичного виховання у гуртожитку №1 було проведено четверте засідання "Клубу джентельменів", в якому прийняли участь студенти III курсу відділення "Професійна освіта".

Переможцем конкурсу став Близнюк Віталій, студент 231 групи. Приз глядацьких симпатій поділили між собою Литвинченко Андрій, студент 131 групи та Ногін Руслан, студент 703 групи.

Бажаємо нових перемог і творчих взлетів!

ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ

kisumdu  logosumdu  oda