Третій четвер травня — Всесвітній день вишиванки — свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. Ще здавна вишивана сорочка надавала яскравої автентичності кожному українцю.

За останні роки свято набуло масштабного рівня. На честь цього свята по всій Україні і світі відбувається велика кількість подій та заходів, різного роду акцій. Одна з таких подій відбулася в гуртожитку Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу). Так вихователем гуртожитку Казимірчук Н.В. разом із талановитими студентами-кіптянами був проведений виховний захід, який мав на меті продемонструвати студентам важливість національного символу, що має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ

kisumdu  logosumdu  oda