П'ятниця, 25 листопада 2022 15:14

МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
25 листопада КІПТівська молодь долучилася до проведення акції та стала активним учасником тренінгу:"МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА".
Соціальний педагог коледжу Олена Лобурцова познайомила студентів із поняттям та видами насилля, навчила протидіяти будь-яким формам знущання та акцентувала увагу на правовій складовій щодо видів відповідальності за скоєння насильницьких дій.
Здобувачі освіти також мали змогу попрацювати практично з певними ситуаціями та активностями.
Захід відбувся за підтримки Центрів неформальної освіти та ГО " Простір рівних можливостей" .