Четвер, 22 вересня 2022 11:33

АКЦІЯ "ГОЛУБИ МИРУ"

Щорічно, Міжнародний день миру відзначається 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.
За ініціативи студентів спеціальності Соціальна робота 831 групи , під керівництвом соціального педагога Олени Лобурцової в стінах коледжу була проведена "АКЦІЯ МИРУ", що символізує небайдужість студентської молоді до проблеми сьогодення, прояв любові до рідної землі та відданість Батьківщині.
Здобувачі освіти та педагоги прикріпили птахів Миру з щирими побажаннями Україні та нашим захисникам, що наближають перемогу та мирне небо.
Діти повинні жити в мирній країни, під яскравим сонячним небом та щиро радіти життю, а не боятися бомб, снарядів та вибухів.

Медіа