Відокремлений структурний підрозділ

«Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сум ДУ»

роботи методичного об’єднання

класних керівників на 2021 – 2022 н. рік

Розглянуто і затверджено на методичному об’єднанні класних керівників

Протокол № ___ від_____________________

Голова методоб’єднання класних керівників

____________________________ І.В. Бадьор

І. Вступ

Методичне об’єднання класних керівників коледжу координує науково-методичну та організаційну роботу класних керівників.

Основні завдання методичного об’єднання класних керівників:

• підвищення теоретичного, науково-методичного рівня майстерності класних керівників з питань психології і педагогіки;
  • забезпечення виконання єдиних підходів до виховання і соціалізації студентів;
  • озброєння класних керівників сучасними виховними технологіями та знаннями сучасних форм і методів виховної роботи;
  • вивчення, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду класних керівників;
  • координування планування, організації та педагогічного аналізу виховних заходів;
  • сприяння становленню й розвитку єдиної системи виховної роботи класних керівників коледжу.

Методичне об’єднання класних керівників коледжу в 2021-2022 навчальному році об’єднує  28 класних керівників навчальних груп.

Засідання методичного об’єднання проводяться окремо для класних керівників І-ІІ та ІІІ-ІV курсів. Для вивчення і впровадження педагогічного досвіду  діють творчі групи, наставництво та школа молодого класного керівника.

ІІ. Організаційно-педагогічні заходи

• Тематика засідань методичного об’єднання класних керівників:

ІІІ. Самоосвітня робота класних керівників над підвищенням рівня професійної майстерності

ІV. Проведення відкритих виховних заходів

V. Вивчення, узагальнення та впровадження педагогічного досвіду.

• Організовувати роботу творчих груп для вивчення, узагальнення та впровадження в практику виховної передового педагогічного досвіду.
  • Забезпечити реалізацію основної виховної проблеми коледжу «Створення безпечного освітнього середовища».
  • Заслухати на засіданнях методичного об’єднання творчі звіти класних керівників, що атестуються.

VІ. Робота з молодими класними керівниками.

• Для підвищення результативності виховної роботи організувати наставництво серед класних керівників:
    • Дуброва К.М. – Дубовик І.Ф.
    • Дронік В.М. – Кравченко І.Р.
    • Рябченко І.М. – Попович О.І.
    • Лобурцов А.О. – Бадьор І.В.
    • Мязіна М.О. – Хоменко Г.В.
  • Організувати роботу школи молодого класного керівника.
  • Ієрархія виховних цілей та технологія виховного впливу.
  • Функції та структура діяльності класного керівника
  • Форми та методи виховної роботи.
  • Напрямки виховання. Особливості виховного впливу відносно завдань виховної роботи.
  • Планування виховної роботи класного керівника. Вимоги до плануючої документації.
  • Оформлення контролюючої та звітної документації класних керівників. Вимоги до ведення журналу класного керівника.