Розбудова системи освіти відбувається у складних соціокультурних умовах та в ситуації загострення негативних явищ у молодіжному середовищі.

Як показують дослідження, актуальним у студентських колективах стала проблема булінгу.

Педагогічний колектив коледжу наполегливо працює над вирішенням завдань профілактики цього негативного явища.

Актуальними питаннями для обговорення на тематичному засіданні методичного об'єднання класних керівників стали:

• узагальнення досвіду роботи, щодо профілактики та подолання булінгу,
  • визначення порядку реагування, алгоритму дій учасників у випадку виявлення булінгу.

Практичний психолог Світлана Калінкіна надала змістовну інформацію щодо методики дослідження студентського середовища, виявлення жертв булінгу, або булерів, побудови стратегічних рішень та конкретних методів впливу на учасників булінгу.

Голова МОКК Ірина Бадьор звернула увагу класних керівників на особливості технологій виховного впливу та визначення тематики виховних заходів в системі профілактики булінгу, формування толерантної, асертивної поведінки в здобувачів освіти.

Кульмінаційним моментом засідання стало проведення тренінгової вправи, під час якої педагоги прикрасили новорічну ялинку картотекою позитивних емоцій - як запоруки успіху педагогічного колективу у вирішенні виховних проблем.