Одним із завдань методичного об'єднання класних керівників є сприяння становленню та розвитку системи виховної роботи коледжу, шляхом підвищення науково-педагогічного рівня класних керівників. Актуальною проблемою для обговорення на черговому засіданні методичного об'єднання класних керівників стали питання визначенння виховної проблеми коледжу та організації роботи творчих груп класних керівників.

Створені творчі групи класних керівників планують досліджувати питання виховної роботи, які потребують корекції методики виховного впливу, враховуючи показники результативності виховної роботи закладу. А саме:

• розвиток студентського самоврядування;
  • робота зі студентами, що потребують посиленої педагогічної уваги;
  • діагностика рівня вихованості та розробка програми випереджувального розвитку;
  • методика і технологія виховної роботи класного керівника з різних напрямків вихованння.

Для забезпечення розвитку педагогічної техніки класних керівників сплановано тематику та графік проведення інтерактивів в рамках методичних об'єднань класних керівників:

• "Як поповнювати свої внутрішні ресурси";
  • "Як конструктивно розв'язувати конфлікти";
  • "Арттерапія в роботі зі стресом";
  • "Профілактика професійного вигорання".