6 травня 2021 року відбулося чергове засідання методичного об’єднання класних керівників ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж», на якому класний керівник 821 групи Сивець М.О. виступила з доповіддю на тему: «Психологічні особливості підліткового віку. Як на них реагувати дорослому». Під час засідання класні керівники не тільки ознайомилися з психологічними завданнями підліткового віку та ознаками вікової кризи та їх психологічним значенням, а й із практичними завданнями, які допомагають краще зрозуміти підлітків і свої реакції у стосунках з ними. Висвітлені питання викликали жваве обговорення слухачів та обмін позитивним досвідом взаємодії зі студентами. Також Марина Олександрівна звернула увагу на тривожні ознаки в поведінці підлітка, коли необхідне залучення психолога до роботи з ним, і способи надання вчасної допомоги та підтримки. Бачення своєї ролі у стосунках з дитиною підліткового віку та постійна робота над самовдосконаленням є головними передумовами побудови стосунків класного керівника зі студентами. На це була звернена увага учасників даної зустрічі. Сивець Марина Олександрівна окрім викладацької діяльності ще працює практичним сімейним психологом, тому має не лише теоретичний чи особистий, а й професійний досвід роботи з підлітками та дорослими.
Голова МО класних керівників Дубовик І.Ф.