Субота, 28 січня 2023 11:29

ПОПОВНЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ "БУДІВЕЛЬНИХ, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА ЗВАРЮВАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН" 2023 р.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Війна вносить свої корективи та розставляє пріоритети зокрема і у виборі майбутньої професії.
Очевидно, що правильно і актуально на сьогодні пов'язати свою професійну діяльність з будівництвом , адже наша Перемога потребуватиме вмінь, навичок та ґрунтовної підготовки для відновлення зруйнованих міст, їх інфраструктури та розбудови України за європейськими стандартами.
Саме тому, в КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КІПТІ) приділяється значна увага підготовці фахівців зі спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія", та "Професійна освіта. Будівництво та зварювання" та вживаються заходи щодо покращення матеріально-технічної бази циклової комісії "Будівельних, електротехнічних та зварювальних дисциплін".
ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ! ВІРИМО В ЗСУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА
Прочитано 146 разів