ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ КІПТУ - 2016

8 вересня 2016 року в Індустріально-педагогічному технікумі КІ СумДУ відбулася урочиста подія – Посвята першокурсників у студенти КІПТу.Цього року наша дружна технікумівська родина поповнюється новими 109 студентами-першокурсниками та 100 студентами спеціальності «Професійна освіта»(за кількістю поданих заяв для вступу, Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ посів одне з перших місць у Сумській області). Отже, можемо констатувати, що вступна кампанія для КІПТу була успішною.

Із вітальним словом до вступників – 2016 звернулась директор технікуму Наталія Миколаївна Майстренко. Наталія Миколаївна запевнила, що цьогорічні вступники не тільки поповнять здобутки попередніх поколінь, але й прославлять добре ім’я Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ.

Подія, яку вступники запам’ятають назавжди, – посвята у студенти.

Заступник директора з НВР Дмитро Сергійович Косенко та завідувач відділення Тетяна Олександрівна Василець провели традиційну імматрикуляцію – урочисте вручення студентського квитка, одного з головних символів студентського життя. Найбільш хвилюючим для всіх був момент присяги. Саме цього дня, склавши присягу, вступники стали на крок ближче до здійснення мрій, поставлених цілей та досягнення успіху в професійній сфері.

На цьому свято не завершилося, оскільки Конотопщина – це край козацької слави, тож всі вступники скуштували справжнього козацького куліша.

Сподіваємось, що вступники 2016 року гідно розпочнуть своє студентське життя, з честю будуть носити звання студента КІПТу та ще не раз яскраво й талановито представлять рідний технікум.

Впевнені,  що таке свято стане візитною карткою початку кожного нового навчального року.