ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 2016

Незважаючи на всі невідкладні справи, життєві труднощі та проблеми, випускники Індустріально – педагогічного технікумі КІ СумДУ  кожної третьої суботи травня зустрічаються в стінах рідного закладу, щоб хоча б на мить повернутися у щасливі студентські роки та знову зустрітися із друзями та викладачами.

Цього року до технікуму завітали випускники різних років. Так, були присутні студенти, для яких мелодії випускного балу прозвучали 40 та 30 років тому. Також не забули завітати випускники 1991, 1996, 2001 та 2006 років . Неможливо оминути увагою випускників, які цього року святкують перший ювілей – це випускники 2011 року (зокрема випускниця 2011 року Щербакова Юлія привітала всіх присутніх музичним номером у своєму виконанні).

Випускники  Литвинюк Степан, Недашківський Руслан,Панюта Олег,Новожилова Ганна, Асаул Микола, Рабий Анатолій, Собора Анатолій, Подобрій Наталія ділилися з присутніми спогадами про студентське життя, про свої здобутки, перемоги, вони пригадували цікаві події, пов’язані з періодом навчання в технікумі. Також лунали історії кохання, адже чимало студентів під час навчання у технікумі знайшли свою другу половинку, а деякі пов’язали своє життя із КІПТом.

Не змогли залишити байдужими і виступи класних керівників випускних груп -  Жмуд Н.О та Сивець М.О., які поділилися спогадами зі своїми колишніми студентами.

Приємно, що випускники не забувають рідний навчальний заклад, який дав їм путівку у доросле життя та залишився у спогадах як одна з найкращих сторінок їх життя.

Технікум із нетерпінням чекає наступного року, щоб знову зустріти у своїх стінах ювілярів.