УРОЧИСТА ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ 2022!

26 вересня 2022 року Конотопському індустріально - педагогічному фаховому коледжу Сумського державного університету виповнюється 77 років.
 КІПТ став домівкою для великої та дружньої родини викладачів, студентів, співробітників та випускників.
 За більш ніж сім десятиліть наш навчальний заклад довів, що здатний рухатися вперед навіть у найскладніші часи, готовий вирішувати найважчі завдання, не зупинятися на досягнутому, прямувати до нових вершин.
 Головна цінність кожного навчального закладу - його студенти.
 Саме тому сьогодні в стінах коледжу відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти.
 На захід зібралися винуватці свята на чолі з класними керівниками, викладачі та адміністрація закладу.
 Традиційно з привітальним словом до першокурсників звернувся директор коледжу Дмитро КОСЕНКО та передав першокурсникам символ нового навчального року - ключ Знань та студентський квиток, який є головним атрибутом студентства.
 Студенти - першокурсники разом промовили клятву, а завідувачі відділень дали настановчі поради новачкам.
 Але головною родзинкою посвяти став смачний куліш з пампушками, приготований за старим козацьким звичаєм та особливим рецептом.
 Вітаємо наших першокурсників з посвятою в студенти! Бажаємо їм сил, наснаги та мирного навчального року!