ДЕНЬ СПЕЦІАЛЬНОСТІ В КІПТІ

Сьогодні, 23 вересня 2022 р. в КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КІПТі) започатковано нову традицію - проводити ДЕНЬ СПЕЦІАЛЬНОСТІ з метою ознайомлення студентів нового набору зі змістом фахової підготовки.
Студенти І курсу провели увесь день за розкладом занять випускних груп. Викладачі у свою чергу провели екскурс по фахових дисциплінах ("ПДР", "БУДОВА АВТОМОБІЛІВ", "ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ АВТОМОБІЛІВ", "ОСОБЛИВОСТІ БУДОВИ, ДІАГНОСТУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ І ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СУЧАСНИХ АВТОМОБІЛІВ", "ТРАКТОРИ І АВТОМОБІЛІ", "БУДІВЕЛЬНЕ МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО", "ІНЖЕНЕРНА ГЕОДЕЗІЯ", "ТЕХНОЛОГІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА", "БАНКІВСЬКІ ОПЕРАЦІЇ", "ФІНАНСИ І КРЕДИТ", "СТРАХОВІ ПОСЛУГИ", "БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК І ЗВІТНІСТЬ У КОМЕРЦІЙНИХ БАНКАХ") ознайомили студентів з практичними навичками, які вони отримають в процесі навчання, продемонстрували можливості обраної професії.