СУЧАСНА СЛЮСАРНА МАЙСТЕРНЯ

Сьогоднішня реформа системи освіти, вимагає від нас забезпечення якісного освітнього процесу, створення якого не можливо без постійного оновлення матеріально-технічної бази.
На виконання плану заходів, щодо оновлення матеріально-технічної бази з метою розвитку освітньо-професійних програм «Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів», «Професійна освіта. Транспорт», «Техніка та енергетика аграрного виробництва» 15 липня 2022 року у розпал вступної кампанії та в умовах повномасштабної війни, в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ (КІПТі) було відкрито осучаснену слюсарну майстерню.
Слюсарна майстерня розрахована на 25 робочих місць.
Майстерня обладнана:

• слюсарними одномісними верстаками з підіймальними лещатами;
  • столами для лютування та лудіння;
  • настільними вертикально-свердлильними, точильними верстатами;
  • вимірювальним, перевірковим і розмічальним інструментом;
  • комплектом слюсарного інструменту для ручних робіт;
  • інструментом для виготовлення деталей металоконструкцій для операцій різання, гнуття, рубання, обпилювання, свердління, клепання;
  • контрольно-складальною плитою;
  • ручним механізованим інструментом;
  • гільйотинними ножицями.

Тож, якщо ви мрієте пов'язати своє майбутнє із професією, що користується великим попитом на ринку праці та б'є всі рекорди по популярності - із професією механік! Тоді тобі до нас! Обирай Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ (КІПТ)!