Лобурцова Олена Олегівна

photo 2022 06 28 05 35 52

Те, що ми робимо для себе, вмирає з нами, те, що ми для для інших залишається і є безсмертним

Альберт Пайк.

Волонтерство - це поклик душі творити добро.

Волонтер – це людина, яка добровільно надає безоплатну допомогу людям, які потребують особливої підтримки та соціального захисту.

Волонтерський центр» ДОБРОБУТ» ВСП «Конотопського індустріально- педагогічного фахового коледжу Сум ДУ» здійснює волонтерську діяльність з метою підтримки вразливих категорій населення чи надання допомоги.

Ми активно співпрацюємо з різними соціальними установами, благодійним фондом «СЕРЦЯ ЛЮБОВІ», КУСОР «КОНОТОПСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ», ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ КМР, ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР та просто намагаємося допомогти кожному, хто потребує нашої допомоги.

Здійснюючи волонтерську діяльність студенти набувають життєвого досвіду, нових вмінь взаємодії з суспільством та розширюють коло знайомств, вчаться  доброті, гуманізму, альтруїзму та толерантному відношенню в системі « людина – людина».