Освітній процес у КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КІПТі) завжди був і залишається рушійною силою нашої величної ПЕРЕМОГИ!

Цикл проведення кваліфікаційних екзаменів на відділенні "Професійна освіта" продовжується.

Так,18 червня 2022 року, відповідно до навчальних планів кваліфікаційний комплексний іспит з педагогічних дисциплін проходили здобувачі освіти групи 231 «Професійна освіта. Електротехніка» та групи 331 "Професійна освіта.Транспорт".

Зважаючи на виклики сьогодення, іспити проходили в режимі онлайн-конференцій та з використанням системи дистанційного навчання CMS Moodle.

Зі всіма здобувачами був налагоджений зв’язок задля надання можливості кожному випускникові продемонструвати набуті за період навчання у коледжі спеціальні (фахові) компетентності з основних психолого-педагогічних дисциплін.

До складу екзаменаційних комісій входили педагогічні працівники коледжу Косенко Д.С., Бадьор І.В., Казимірчук Р.І., Васьковська С.В., Хайлук І.В., Олійник С.М., Солдатенко О.В. Головами екзаменаційних комісій були представники партнерів програм: головний інженер Конотопського комунального підприємства «Теплогарант» - БАКАЛИНА Б.О., механік ТОВ "ВІТЧИЗНА" - ГРИЗУН С.Ф.

Усі студенти успішно склали кваліфікований комплексний іспит, продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичної підготовки, на достатньому рівні оволоділи професійними компетентностями, про що наголосили голови екзаменаційних комісій.

Зараз як ніколи Україна потребує кваліфікованих майстрів виробничого навчання!

Віримо, що усі випускники успішно завершать навчання і продовжать працювати на освітянській ниві!

Розуміємо, якою дорогою ціною дістається нам ПЕРЕМОГА!

Та саме в єдності – наша сила!

Добрий старт - успішний фініш - крок для нового старту...

Це все про коледж, про ВСП «КОНОТОПСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ".

Разом подолаємо усе! Слава Україні!