З ДОБРОМ І ТЕПЛОМ У СЕРЦІ - РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Війна. Агресія. Зруйновані життя. 104 день супротиву проти російської навали на нашій землі.Це ті події які змушують людину переглянути свої приорітети та боротися задля світлого майбутнього нашої країни.

Волонтерський центр "Добробут", та працівники Конотопського індустріально -педагогічного фахового коледжу Сум ДУ ніколи не стояли осторонь чужої біди, а завжди приходили на допомогу. З 24 по 30 травня КІПТяни долучилися до ініціативи Конотопського медичного фахового коледжу КЗСОР"Конотопський фаховий медичний коледж"в межах благодійного акції "З ДОБРОМ І ТЕПЛОМ У СЕРЦІ - РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" по збору одягу для учнівської молоді віком , засобів гігієни, продуктів харчування для здобувачів освіти Державний навчальний заклад "Охтирський професійно- технічний центр"(філії у м.Охтирка, м.Тростянець, смт.Велика Писарівка) та передали зібрану допопому медичному коледжу для централізованої доставки в пункт призначення.

Дякуємо всім небайдужим до чужої біди, адже тільки в єдності наша сила.