"ІНФОРМУЄМО МІСТЯН ПРО ОСОБЛИВОСТІ ПАТРОНАТНОГО ВИХОВАННЯ "

Війна. Виснаження. Моральна втома, але це не привід полишати творити добрі справи.

1-го червня, у День захисту дітей, студенти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ, спеціальності Соціальна робота РУБАН Анна, ЯЦУН Єлизавета, БАБІЧ Аліна та ЗАЯРНА Євеліна за ініціативи Служби у справах дітей проводили роз'яснювальну роботу серед містян стосовно особливостей патронатного виховання.

На сьогодні дуже важливою є підтримка дітей, а особливо влаштувати їх у сім'ю та допомогти пережити важкі обставини.

Майбутні працівники соціальної сфери відчули себе в ролі соціальних працівників та активно донесли інформацію про особливості створення патронатної форми виховання, ознайомили містян з необхідним переліком документів.

Щиро дякую дівчатам за небайдужість та прагнення бути корисними.

Стань частиною КІПТівської родини та отримай практичні навички у роботі з людьми.

Мати круту професію – вимога сучасності