Вівторок, 31 травня 2022 06:13

Позачергове засідання Педагогічної ради

В КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КІПТІ) відбулося позачергове засідання Педагогічної ради.
Було розглянуто та обговорено низку важливих питань, а саме:
  • завершення навчального року в умовах воєнного стану (доповідачка заступник директора з навчальної роботи Ольга Кравченко);
  • погодження нової редакції Правил прийому для здобуття фахової передвищої освіти в коледжі у 2022 році (доповідачка секретар приймальної комісії, методист коледжу Наталія ВЛАДИМИРОВА).

Атмосфера роботи Педагогічної ради була робочою та дружньою.
Кожен мав змогу висловити свої ідеї та побажання, обговорити їх з колегами – а найкращі пропозиції були озвучені та взяті до уваги.
Можна з упевненістю сказати, що навчальний заклад готовий до початку вступної кампанії навіть в умовах воєнного стану.
Працюємо далі! Все буде Україна!