ПРАКТИКА - ЗАПОРУКА ОТРИМАННЯ ЯКІСНОЇ ОСВІТИ

Цього року, як і минулих навчальних років, студенти Всп Кіпфк Сумду спеціальності "Соціальна робота", взяли участь у настановній конференції з проходження технологічної практики в установах та закладах сфери соціального захисту населення.

Не зважаючи на військовий стан, навчальний процес триває і майбутні фахівці мають поглибити та вдосконалити знання із різних аспектів взаємодії з отримувачами соціальних послуг, вивчити організаційну структуру установ, що надають соціальні послуги, та вдосконалити свої професійні компетенції в "польових умовах".

Потреба у фахівцях соціальної сфери завжди була і буде, а в умовах сьогодення вона стала надзвичайно актуальною.

Тож, бажаю вам успіхів, майбутні соціальні працівники, і вірю, що ви гідно представите наш навчальний заклад на місцях проходження практики.

Висловлюю щиру подяку керівникам установ та організацій, що прийняли студентів для проходження практики в умовах сьогодення.

Керівник технологічної практики: Марина Сивець
284120428 1712499732423968 2112649792302648485 n