ДОПОМАГАЄМО ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД НАСЛІДКІВ ОКУПАЦІЇ

Протягом двох тижнів волонтерський центр "ДОБРОБУТ" Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сумського державного університету за ініціативи студентки спеціальності "Соціальна робота" Єлизавети Яцун займались збором допомоги для чернігівських учнів школи № 30.
Волонтерами здійснена колосальна робота. Були зібрані дитячі речі та кошти, для закупівлі канцелярії та гігієнічних засобів.
Завдяки нашим активістам, ми зібрали гарну допомогу, яку сьогодні відправили Укрпоштою до міста - героя Чернігова. Вся КІПТІСЬКА РОДИНА доклала максимум зусиль для підтримки дітей. Ще раз переконуюся, що ми всі разом - велика сила!
НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ! ДОЛУЧАЙСЯ ДО ДОБРОЇ СПРАВИ, СТАНЬ ЧАСТИНКОЮ КІПТІСЬКОЇ РОДИНИ!