КІПТ – ЦЕ ЯКІСНА ОСВІТА В КОНОТОПІ

Абітурієнте, до вступної кампанії залишається зовсім трохи, знаємо, як тобі зараз важко, скільки питань крутиться в голові з приводу вступу 2022:

• який навчальний заклад і спеціальність обрати?

•  як вступити на бюджет?

•  як написати хороший мотиваційний лист для вступу до коледжу?

•  яку професію я здобуду після закінчення навчання?

•  яке воно – студентське життя?

На всі ці питання 24/7 ти отримаєш відповідь у нашому телеграм –чаті «Абітурієнт КІПТу 2022».

Наш канал «Абітурієнт КІПТу 2022» - це:
  •  уся ключова та нова інформація про особливості вступу 2022 виключно з офіційних та достовірних джерел;
  •  безліч корисного контенту від наших студентських медіа: відео про коледж та освітні програми;
  •  чат, де ви не тільки зможете поспілкуватися з іншими абітурієнтами, але й напряму поставити свої запитання представникам Приймальної комісії.

Вступай у чат за посиланням https://t.me/+EzUOBGuIbf0wODZi

Якщо ти вже з нами - підпишись на наші сторінки в соціальних мережах аби не пропустити нічого важливого!!!

Інстаграм:

Телеграм – канал:

Фейсбук:

Офіційний сайт:
Не втрачай шансу на чудову кар’єру, обирай своє майбутнє з Першим серед кращих!!! КІПТ - це якісна освіта в Конотопі!!!