ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Є доброю традицією з року в рік разом з дітлахами готуватися до Великодніх свят.
Студенти Конотопського індустріально -педагогічного фахового коледжу Сум ДУ спеціальності Соціальна робота, а за покликом душі волонтери, вчора 20 квітня відвідали благодійний фонд "Серця Любові", де подарували вихованцям краплинку радості та яскравих емоцій.
Однією із родзинок було спільне фарбування яєць, адже саме яйце символізує подолання смерті, торжество життя та благополуччя.
Кра́шанка або галу́нка— один з чотирьох основних видів розписаних великодніх яєць, разом з крапанкою, дряпанкою, та писанкою (інколи писанками називають загалом всі розписані яйця).
В цей складний час, ми змогли доторкнутися до прекрасного, поспілкуватися, позбавляти та просто створити малечі атмосферу свята.
Всім Українцям та нашим захисникам зичимо Мирного неба, Божого благословення та здоров'я всім поколінням..