ДОПОМОГА АРМІЇ

КОНОТОПСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СумДУ (КІПТ) активно допомагає нашій армії, та тим людям, які страждають через війну.
Слід пам'ятати, що війна це не тільки фронт, а й тил, який повинен бути надійним та організованим.
З перших днів війни, на базі навчального закладу, за підтримки працівників коледжу та небайдужих мешканців міста, був створений волонтерський центр метою якого є координація, аналіз, збір та направлення різноманітної допомоги у місця найбільшої потреби.
Створена синхронізована база, щоб забезпечувати потреби територіальної оборони, ЗСУ та нагальні гуманітарні запити.
Силами волонтерського центру було зібрано і передано аптечки, паливо, продукти харчування, засоби захисту, налагоджено приготування та підвіз гарячих обідів, розпочата робота з плетіння маскувальних сіток.
Всі, хто долучився до нашого волонтерського руху, є справжніми героями сьогодення, адже як важко сьогодні, в умовах постійного психологічного тиску, переживань за своїх рідних, кидати все і їхати чи йти на базар, в магазин, на автозаправки, на блок-пости чи просто ставати і готувати пакунки для підтримки наших захисників! Ми будемо допомагати стільки скільки зможемо, і навіть більше!