ВОРОГ НЕ ДОЧЕКАЄТЬСЯ НАШОЇ ДЕЗОРГАНІЗАЦІЇ ТА ДЕМОРАЛІЗАЦІЇ!

КОНОТОПСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СумДУ (КІПТ) впевнений у нашій перемозі, бо з такими ЗСУ, з таким народом не може бути інакше!!!

Як би не було складно, але провели сьогодні онлайн нараду.

Обговорили ряд важливих питань функціонування навчального закладу:

- роботу класних керівників, щодо моніторингу безпечного перебування студентів коледжу;
- не зважаючи на військові дії, держава повністю виконує взяті на себе зобов'язання: виплата заробітної плати, соціальні виплати, стипендія;
- забезпечення укриття в підвальному приміщенні закладу для мешканців викладацького будинку;
- інформаційний простір;
- робота працівників, які забезпечують безперебійне функціонування інфраструктурних об’єктів коледжу в умовах воєнного стану.

Ми продовжуємо працювати, адже маємо виконувати свою основну функцію – виховувати громадянина-патріота своєї Батьківщини, готового до захисту своєї землі.

Працюємо, не зупиняємося ні на хвилину!

З нами Бог, за нами Перемога, ми на своїй Землі!!