ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Шановна КІПТІВСЬКА родино!
Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят. На нього чекає не тільки малеча, а й дорослі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю надію, радість та любов.
Шановні друзі, колеги, викладачі! У цей особливий день бажаю вам примножувати і дарувати душевне тепло, берегти його від життєвого холоду, плекати в серцях ваших студентів найкращі людські чесноти. І нехай Святий Миколай благословить вас на добрі справи заради майбутнього.
Дорогі студенти! Нехай чудо Святого Миколая не оминає ваші домівки і наповнить їх особливою радістю. Бажаю кожному з вас успіхів у навчанні та творчості. Зростайте здоровими, успішними, щасливими на благо нашій Україні!