НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ ВОЛОНТЕРІВ

9 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтера грамотами міського голови Артема Семеніхіна була відмічена КІПТівська молодь, яка є активною, доброю, чуйною та постійно здійснює волонтерську діяльність.
Хочеться відмітити та висловити слова вдячності за невтомну працю допомогати іншим, надихати та підтримувати студентам спеціальності "Соціальна робота" Бабіч Аліні, Яцун Єлизавета та Коновал Аліні, здобувачці освіти за напрямком "Фінанси, банківська справа та страхування" Рибець Галині та цілеспрямованому, вимогливому, принциповому студенту 941 групи Поволоцькому Миколі. Пам'ятайте, що це Ваш життєвий досвід, який в майбутньому допоможе подолати будь- які перепони, адже подароване Вами добро обов'язково повернеться.
КІПТ пишається своїми ВОЛОНТЕРАМИ!