Тренінг "Протидія насильству. Протидія булінгу. Миробудування. Основи конфліктології"

В рамках проведення акцій "Шістнадцять днів проти насильства" практичним психологом Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу С.І. Калінкіною було проведено тренінг на тему: "Протидія насильству. Протидія булінгу. Миробудування. Основи конфліктології"

Мета тренінгу:

• ознайомитися з поняттям "насильства" "булінг" видами та проявами булінгу;
  • розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування,
  • формувати негативне ставлення до булінгу(неприпустимість проявів булінгу в студентському середовищі)

В тренінгу прийняли участь студенти 1 курсу коледжу (511/611-811/111).

Студенти зацікавлено сприйняли новий матеріал, активно створювали моделі булінгу та висловлювали свої думки в обговоренні його уникнення, дослухалися до думки психолога ти пропонували свої варіанти вирішення даної проблеми. Активне обговорення дозволило всім студентам, які працювали в різних групах, прийти до єдиної спільної думки та зробити правильні висновки.