Понеділок, 29 листопада 2021 09:26

Умови доступу до навчання для осіб з особливими потребами, що створені у ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сум ДУ»

На виконання Ліцензійних умов та технологічних вимог провадження освітньої діяльності у ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сум ДУ» частково забезпечена доступність навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. На початку навчального року проведено огляд навчальних приміщень на відповідність вимогам ДБН В.2.2-40:2018 «Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення» та встановлено наступне:

-вхід до навчального корпусу та гуртожитку обладнані пандусом з одностороннім рухом для пересування на інвалідному візку у відповідності з п. 5.3 ДБН В.2.2-40:2018;

-  вхідні двері у будівлю навчального корпусу не мають порогів і  не обладнані турнікетом відповідно до п. 6.1 ДБН В.2.2-40:2018;

- зовнішні сходи обладнані поручнем з урахуванням технічних вимог п. 5.2.3 ДБН В.2.2-40:2018

- передбачено маркування ребер першої і останньої сходинок зовнішніх сходів навчального корпусу відповідно до п.5.2.2 ДБН В.2.2-40:2018;

- на прозорих полотнах дверей передбачено контрастне маркування відповідно до п.6.1.3 ДБН В.2.2-40:2018;

- вхідні двері навчального корпусу та гуртожитку обладнані кнопкою дзвінком виклику відповідно до п.6.1. ДБН В.2.2-40:2018;

-  ширина шляху руху в коридорах  відповідає нормативу п. 6.2.4 ДБН В.2.2-40:2018;

-  ширина дверей в навчальних і побутових приміщеннях відповідає нормі п. 6.2.6 ДБН В.2.2-40:2018;

-  в зоні доступу (І поверх) розташовані спеціалізовані кабінети, бібліотека, туалети, медпункт, громадська приймальня, зона вільного освітнього середовища, що забезпечують можливість навчання осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

- приміщення першого поверху навчального корпусу (бібліотека, туалети, медпункт, громадська приймальня, зона вільного освітнього середовища) облаштовані інформаційними позначками з тактильними знаками відповідно до п. 8.1 ДБН В.2.2-40:2018.

Рівень доступу до навчання для осіб з особливими потребами

Назва майна

Облаштування прилеглої території для потреб МГН (+/-)

Тактильні таблички з шрифтом Брайля (+/-)