ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ РОБІТ МОЛОДІ З ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА "ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ"

26 листопада 2021 року студентки коледжу на чолі з керівником гуртка Чумак Н.Ю. були присутні на відкритті виставки робіт молоді з декоративно- прикладного мистецтва " Талановита молодь" . Метою виставки є розвиток у молоді художньої культури, образотворчої діяльності, здатності до самореалізації тощо. Від нашого навчального закладу участь у виставці брали :Рубан Аня, Яцун Ліза, Подолянко Юлія, Пашкова Каріна та Коновал Аліна. Як завжди, гостинно та привітливо нас зустрічали працівники музею, а у великій виставковій залі панувала атмосфера свята та натхнення . Захоплювало різноманіття талантів і технік виконання декоративно-прикладного мистецтва, тут були вишивка і живопис, м'які іграшки і оригамі, квілінг та багато іншого. Разом з цим, кожна експонована робота була по- своєму унікальна, відчувалось що кожна поробка була зроблена з любов'ю та теплом. Щиро вдячні організаторам заходу за запрошення, сподіваємося що участь у виставці спонукатиме молодь до самореалізації, розвитку та креативних кроків у житті.