П'ятниця, 26 листопада 2021 08:05

Зразок заяви про випадок (випадки) булінгу в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ

Директору Конотопського індустріально-
педагогічного фахового коледжу СумДУ
Дмитру Косенку
вул. М. Немолота, 12
тел.: (05447) 2-34-30
Прізвище, ім'я, по-батькові
Адреса проживання:
Контактний телефон:
електронна адреса:
Заява.

Я, Прізвище, ім'я, по-батькові, студент групи №000 відповідно до Закону України "Про звернення громадян" та абзацу 2 статті 9 Закону України №Про охорону дитинства" звертаюсь за захистом прав та законних інтересів, що були порушені внаслідок булінгу.

Викладення фактів, що описують булінг
Відповідно до статті 26 ЗУ "Про освіту", статті 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення та закону України та ЗУ "Про звернення громдян", прошу:
1. Розглянути заяву по суті відповідно та повідомити мене про всі вжиті заходи у відповідь на це звернення.
2. Скликати комісію з питань розгляду випадків булінгу, та повідомити мене про результати проведеного розслідування та вжиті заходи реагування.
3. Повідомити органи національної поліції України та Службу в справах дітей про випадки булінгу.
4. Забезпечити у закладі освіти безпечне освітнє середовище, вільне від булінгу.