Вівторок, 23 листопада 2021 09:10

Матеріально-технічне забезпечення коледжу (згідно ліцензійних вимог)

Коледж має на своєму балансі учбово-лабораторний та навчально-побутовий корпуси, де розміщені спортивна зала та їдальня, два гуртожитки на 360 місць кожний, майстерні, котельню, гаражі. Загальна площа, що використовується, становить 20790,7 м. кв. Площа приміщень навчального призначення становить 5920м.кв. Загальна площа на одну одиницю ліцензованого обсягу – 20,28м.кв. Навчальна площа на одну одиницю ліцензованого обсягу – 5,77м.кв. (при нормативних показниках ДБН В.2.2-3-97 -2,4 м.кв. на одного студента).

Для проведення занять задіяно 33 аудиторій (від 30 до 60 посадкових місць), 16 лабораторій, 4 класів комп’ютерного навчання. 22 аудиторії мають мультимедійне обладнання або плазмові телевізори, інші обладнані аудіовізуальною апаратурою та необхідними технічними засобами навчання, наприклад, проекторами різного типу, кодоскопами. Загальна кількість технічних засобів навчання у коледжі становить 105 одиниць.

Інформація про загальну площу приміщень коледжу, що використовуються у навчальному процесі

Забезпечення приміщеннями навчального призначення та іншими приміщеннями