МІСЬКИЙ ГОЛОВА НАГОРОДИВ ПЕРЕМОЖЦІВ

22 листопада 2021 року в Конотопській міській раді відбулось нагородження переможців у міському онлайн конкурсі "Кращий студент Конотопа" 2021 року.
Міський голова Артем Семеніхін привітав студентів та звернувся до талановитої молоді з проханням - повернутися до конотопської громади після становлення себе як професіонала та працювати задля міста, оскільки зараз є великий дефіцит професійних кадрів. Перший заступник голови Людмила Ігнатенко наголосила, що саме за такою молоддю майбутнє нашої держави. Після вручення грамот та подарунків міський голова запросив КІПТян до свого кабінету. Кожному студенту дозволив посидіти в кріслі мера. Також Артем Юрійович розповів нам, що в свої студентські роки мріяв потрапити до стін міської ради, тому з великим задоволенням надав таку можливість, талановитим КІПТянам, побувати в центрі правління міста Конотопа.
Ще раз вітаємо наших студентів-переможців, бажаємо їм не зупинятися на досягнутому та йти до майбутніх звершень!