ПРОДОВЖЕННЯ ПІДГОТОВКИ ПОДАРУНІВ ДЛЯ ДІТЕЙ

У продовженні підготовки подарунків для дітей, вихованці гуртка «Творчий простір» ознайомились з такими матеріалами як фетр та фоаміран. Останнім часом достатньої популярності набули іграшки зроблені власноруч з цих видів матеріалів, а завдяки їх доступності та яскравим кольорам вони стали ідеальними для новачків у рукоділлі. Студенти із задоволенням спробували створити маленькі м’які брелоки та наповнили їх пухким і ніжним холлофайбером - наповнювачем для м’яких іграшок, що замінює вату. Розмірковуючи над вмістом подарункової корзини для дітлахів, було вирішено прикрасити звичайні олівці та придати їм святкового «настрою». Таким чином, за допомогою фоамірану - декоративного пінистого матеріалу було створено яскраві дитячі насадки для олівців.
Тривають останні приготування і святковий подарунковий кошик буде переданий в тендітні дитячі руки.