НОВЕ ЗАНЯТТЯ ГУРТКА "ТВОРЧЙ ПРОСТІР"

Дистанційне навчання – це виклик не лише для студентів, а й для їхніх викладачів.
Організувати якісне онлайн-навчання, заряджати мотивацією і бути готовим до технологічних проблем – це справді непросто.
Також надзвичайно важливо організувати правильний досуг студентів, розвантажити їх і зацікавити у новому форматі навчання, дати можливість пофантазувати і попрацювати творчо, при цьому не виходячи за межі освітнього процесу.
Вихованці гуртка «Творчий простір» із радістю відвідують заняття та готують подарунки до свят, що наближаються.
Так, за тематикою та плануванням, діти закріпили свої знання зі стрічкового плетіння, ознайомились з історією виникнення плетіння, як різновиду народного мистецтва, та додали до власноруч виготовлених подарунків яскраві сплетені браслети.
Заняття з виготовлення таких браслетів неймовірно захопливе та креативне, адже фантазуючи можна з’єднати декілька кольорів і отримати справжню прикрасу на згадку.
Створивши своїми руками яскраві браслети, студентам було продемонстровано ще один майстер-клас з цього виду матеріалу - троянди з атласних стрічок. Неймовірно ніжні та мініатюрні елементи декору стануть прикрасою для оберегу створеного дівочими руками.