«ДОЛОНІ ДОБРА» ВІД НАШИХ СТУДЕНТІВ

Вкотре переконуємось, що наші студенти вміють усе! Гарно співають, грають на різних інструментах, прекрасно танцюють, чуттєво декламують вірші та гарно малюють. Пишаємось, що наш заклад багатий на талановитих, здібних та обдарованих дітей , які здобудуть у своєму житті не одну перемогу. В рамках благодійної акції «Долоні добра» присвяченої Всесвітньому дню дитини, вихованці гуртка «Творчий простір» на черговому занятті опановували навички вміння підкорювати папір. З цим доволі непростим, але неймовірно красивим видом мистецтва нас познайомила студентка 721 групи, спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" учасниця гуртка «Творчий простір» Юлія Подолянко. Слухаючи захопливу історію про те, як будучи ученицею 4 класу мама подарувала їй книгу з виготовлення оригамі, Юля настільки зацікавила всіх учасників гуртка, що колективно було вирішено спробувати виготовити об’ємну форму у техніці оригамі. Так, за дівочими розмовами та тематикою цікавого дозвілля на майбутнє, дівчата створювали яскраві та кольорові полунички для цукерок. Щиро вдячні Юлії Подолянко за майстер-клас та цікаву історію з дитинства!