НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ СВОЇХ ГЕРОЇВ

З нагоди Дня працівників освіти співробітників Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ (КІПТу) нагородили грамотами від Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та управління освіти Конотопської міської ради.

"Пишаюся можливістю бути причетним до тих, якісних змін, що відбуваються у нашому коледжі, схиляю голову перед досягненнями педагогічного та студентського колективу, здобутками цілої плеяди кіптян!
Гідно виконуючи поставлене перед вами завдання якісної підготовки висококваліфікованих фахівців, ви популяризуєте високий авторитет коледжу серед закладів фахової передвищої освіти та виховуєте нове покоління сучасних лідерів.
Бажаю успіхів, не зупинятися на досягнутому та працювати на благо рідного навчального закладу!" - зазначив директор коледжу Дмитро Косенко.