ЗІ СВЯТОМ, КІПТЯНИ!

Шановні колеги, дорогі ветерани педагогічної ниви, всі, хто причетні до справи навчання і виховання молодого покоління!
Щиро вітаю Вас із професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до студентів і рідного навчального закладу.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, людяністю. Саме цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь зі студентами. Вам вірять, Вас люблять, Вас цінують.
Від адміністрації коледжу та від себе особисто бажаю всім міцного здоров’я, творчої енергії, нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло ваших сердець до улюбленої професії, щоб кожен день наповнювався новою радістю та перемогою.
З ПОВАГОЮ,
ДИРЕКТОР КОЛЕДЖУ ДМИТРО КОСЕНКО