Процес адаптації в коледжі

Адаптація – це процес пристосування людини до нових, мінливих умов середовища. Пристосування до принципово інших умов завжди супроводжується низкою негативних явищ, зокрема невпевненість у своїх силах, психічне перенапруження, зміною референтної групи, умов середовища, підвищення рівня тривожності та ін.

Актуальність цієї проблеми є досить високою, адже студент, приходячи в університет досить гостро відчуває невпевненість у собі, хвилювання, тривогу за створення нових контактів які і є складовими процесу адаптації.

Саме тому в нашому коледжі регулярно проводяться анкетуваня, тренінги, семінари для того, щоб кожен студент якомога швидше адаптувався в новому колективі.

Перспективою подальших роботи є розроблення здійснення емпіричного дослідження процесу адаптації першокурсників Година психолога в групах нового набору.