З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дорогі студенти, викладачі та працівники Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ (КІПТу)!
Щиро вітаю Вас із найбільшим національним святом нашої країни – Днем Незалежності!
Нині ми святкуємо 30-у річницю Незалежності, відколи збулися споконвічні сподівання нашого народу – бути повноправними господарями на своїй чудовій і щедрій українській землі.
Цей день став символом початку нової ери в історії нашої країни, віхою, з якої розпочався відлік поступу в майбутнє суверенної, вільної України.
Адже бути вільним означає бути господарем своєї долі, своєї землі, бути творцем власного життя!
Я бажаю кожному з вас незламної віри в щасливу долю України! Міцного вам і вашим сім’ям здоров’я, добробуту і здійснення усіх ваших сподівань!
З Днем Незалежності вас!
З повагою директор Дмитро Косенко