НОВА СХОДИНКА В ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

30 червня, останній червневий день тішить нас не тільки теплою сонячною погодою, а й гарячими посмішками студентів.
У КІПТі знову ВИПУСКНИЙ!
Знову море квітів, різнобарв’я вечірніх суконь, щирі промови викладачів, щемливі спогади найсолодших студентських років!
Щороку наш коледж на чолі з директором, Косенком Дмитром Сергійовичем, має честь вручити дипломи тим, хто ніби тільки вчора переступив поріг навчального закладу, тим, хто на повну відчув, як це бути студентом, а від сьогодні буде гордо нести звання: випускник!
Для молоді, як відомо, відкриваються всі двері. Нехай же двері, які ви виберете, приведуть вас до щастя, радості і звершень.
Нехай те, чого ви досягнете, змусить ваших рідних та ваших викладачів пишатися вами і згадувати з ностальгією студентські роки!

Галерея зображень