СВЯТО ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ

26 червня 2021 року в коледжі відбулося урочисте вручення дипломів випускникам відділення «Професійна освіта»!
Цьогорічні випускники – згуртовані, мотивовані спеціалісти, що не бояться жодних труднощів і можуть працювати за будь-яких умов, адже саме вони першими відчули на собі всі карантинні обмеження.
Випускний вечір – це закінчення перед великим початком…
Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму всього педагогічного колективу.
Щастя викладача приховане у талановитих вихованцях, в їх розумних, не по-юнацьки мудрих поступках, у шанобливому ставленні до науки.
Дорогі випускники!
Вітаємо Вас з успішним закінченням рідного коледжу!!!
Бажаємо Вам професійних успіхів, натхнення, кар’єрного злету та щасливої долі!
Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому.
Прагніть стати кращими!
Досягши висот, намагається не розгубити студентських друзів, оскільки через багато років Ви зрозумієте, що цей період життя був найкращим.
Залишаючи стіни коледжу, не забувайте тих, хто Вас вчив, вкладав свою душу та завжди був поруч.
Зі святом!