ВСІ РАЗОМ ЗА СІМ'Ю

Вихідний день, а волонтери, студенти спеціальності Соціальна робота під керівництвом соціального педагога Олени Лобурцової знову стоять на варті творіння добра.
20 червня КІПТівська молодь долучилася до проведення міського фестивалю "Всі разом за сім'ю", де надали волонтерську допомогу у проведенні різноманітних ігрових форм роботи з батьками та їх дітками.
Запальні волонтери та щасливі обличчя сімей=гарний настрій, приємні емоції та популяризація сім'ї та відносин у ній.
Здорова сім'я - це фундамент здорового суспільства.
Тому подібного роду заходи сприяють підвищенню сімейних цінностей, згуртуванню сім'ї та гарно проведеного часу разом.
Щиро вдячна організаторам свята Шевчук Н.М та начальнику відділу молоді та спорту Качурі О.О. за можливість бути корисними у проведенні дійства, шалено приємні емоції та за отриманий досвід комунікації з сім'ями.